Hakkımızda

Konumuza geçmeden önce bunca telefon şirketleri arasında neden bizi tercih edeceğinizi anlatmamız gerekiyor.
Gelişen teknolojinin bir ürünü olarak cep telefonları gündelik hayatın önemli bir parçası olarak hayatımıza girmiştir. Başlangıçta iletişim kolaylığı, mobil olma, iletişimi her an mümkün kılabilme gibi özellikleri ile ön plana çıkan cep telefonları, günümüzde bilişim teknolojilerinin de gelişmesi ile birlikte birçok farklı özelliği barındıran akıllı telefonlara evirilmiştir. Günlük yaşantımızın vazgeçilmez eşyası olan bu akıllı cihazlar birçok işimizi halletmemize yardımcı oluyor. Sıradan mobil telefonlara göre çok daha üst düzeyde bilgi işlem kabiliyeti olan akıllı telefonlar, kullanıcılarına çeşitli uygulamalar yardımıyla bir bilgisayarda yapabilecekleri neredeyse her işi (eposta gönderip almak, ofis dokümanlarına erişim sağlamak ve düzenlemek, oyun oynamak, video / film izlemek vs.) yapmalarını sağlayarak geniş bir yelpazede kullanım olanağı sağlamaktadır.

telefon tamiri

Akıllı telefonlar, dokunmatik ara yüzleri ile birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırma, dahili ya da eklenebilir hafızası yardımıyla görüntü ve / veya ses kaydı yapabilme gibi özellikleri ile günümüz kullanıcılarının hemen her ihtiyacına cevap verir niteliktedir Kullanıcılar bugün bankacılık, yeme – içme, mesajlaşma, video ve fotoğraf çekme ve pek çok işi bu akıllı telefonlar aracılığı ile yapabilmektedir. Akıllı telefonların bu kadar çok kullanımın artmasıyla doğru orantı da telefon tamiri şirketleri de çoğalmıştır. Fakat firmaların bu kadar çoğalması, kalite düşüşünü de beraberinde getirmiştir. Telefonların bu kadar yüksek seviyede kullanılması telefon tamirinde geniş olanaklı bir Pazar açmıştır. Ancak bu pazarda sadece kar amacı güden firma sayısı da bir hayli çoktur. Kalitesiz iş yapan firmaların yanısıra biz Kaya Gsm olarak 18 yıllık köklü hizmetimizle sizlere güvence sunmaktayız.
Kaya Gsm olarak orijinal parçalarla ve 6 ay garantili olarak bu işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde yapan ve %100 müşteri memnuniyetine sahip tek servisiz. Yaptığımız işe garanti veririz, çünkü hem kullandığımız yedek parçaya hem de yapmış olduğumuz teknik servis hizmetimize olan güvenimiz tamdır.

Kurulduğumuz zamandan bu yana 18 yılda en değer verdiğimiz şey her zaman müşteri memnuniyeti oldu, sizlerin memnun olması için gelişen teknolojiyi takip ederek, her gün kendimizi geliştiriyoruz.